Deniz Manzarlı Suit

Andifli Mah. Arısan Sok. No:20AndifliKaş07580AntalyaTürkiye
€26'dan başlayan

Konforlu, romantik ve vazgeçilmez…

Modern ve ferah suitlerimiz misafirlerimizin rahat edebilmesi için tasarlandı. İhtiyaçlarınızı karşılamak adına özenle tasarlanan suitlerimizde konforunuz için gerekli olan tüm ayrıcalıklar düşünülmüştür. Deniz manzaralı suitlerimizde bir çift kişilik bir de tek kişilik yatak bulunmaktadır. Her detayın göz önünde bulundurulduğu deniz manzaralı suitlerimizin büyüklüğü 25 m2’dir.

Deniz manzaralı suitlerimizde tam donanımlı mutfak, televizyon, saç kurutma makinası, yağmur duşu, tavan vantilatörü ve klima bulunmaktadır. Ayrıca dışarıya çıkarken özel eşyalarınızı güvenle bırakabilmeniz için tüm suitlerimizde emanet kasası da yer almaktadır. Otelimizin her noktasında ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz kablosuz internet bağlantısına stüdyolarımızdan da rahatlıkla erişim sağlanmaktadır.

Resepsiyondan kayıt yaptırarak ücretsiz yoga ve meditasyon derslerine katılabilirsiniz. Yoga ile yeni tanışacaklar için başlangıç seviyesi derslerimiz olduğu gibi, yoga pratiğini sürdürmekte olan misafirlerimiz için de ileri seviye derslerimiz bulunmaktadır. Yine resepsiyondan randevu alarak dilerseniz odanızda, dilerseniz özel salonumuzda klasik masaj, derin doku masajı, aromaterapi masajı ya da medikal masaj yaptırabilirsiniz. Otelimizin misafirlerine özel yapılan anlaşma ile Spa Marin’deki sauna, hamam, kese ve köpük masajı hizmetlerinden de indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Detaylar
3 Pool
Alan: 25 m2 Banyo: 1 Otopark: 1 Yapım yılı: 2019
Özellikler

Harita

Add Your Comment