Hakkımızda

Kaputaş Apart

Kaputaş Apart’ta her şey yeni, deneyim hariç. Otelimiz kapılarını yeni aralıyor olsa da, arka planda 30 yılı aşkın bir deneyimden besleniyor. Ahmet Ateş ve ailesi Kaş’ın en eski ve sevilen otellerinden Hideaway’de yıllardır geleneksel Türk misafirperverliği ile ağırlıyorlar konuklarını. Misafirleri müdavimlere, müdavimleri dostluklara dönüştü yıllar içinde. Biriktirdikleri onca deneyimi yeni bir konseptle buluşturmak ve Kaş’ta gördükleri bir eksiği tamamlamak istediler Elea’da; kendinize dönebileceğiniz bir inziva…

hikayemiz

yoga house

Eski bir evi restore ederek kurduğumuz Kaş Yoga Evi, gürültüden uzak bir bahçeyle çevrelenen yoga stüdyosundan ve 5 farklı aparttan oluşuyor. Kasabanın kalbindeki konumuyla ulaşım kolaylığı ve merkezi konaklama konforu sunuyor.

luna hotel

Kaş merkezde, manzaralı bir tepenin eteğinde yer alıyor. Denize karışan kaynak sularıyla serinleyeceğiniz Küçük Çakıl Plajı’na, meşhur Uzun Çarşı’ya, meydana, barlara ve restoranlara yürüyerek sadece 5-10 dakika uzaklıkta!

elea hotel

Elea’da konforlu bir konaklamanın yanı sıra konuklarımızın kendilerini şımartabilecekleri olanaklar sağlamayı önemsedik. Burada yalnızca oda ihtiyacınızı karşılamayı değil gerçekten dinlenebildiğiniz huzurlu bir mekân yaratmayı, sükunet içinde kendinizle kalabilmenizi, spa, masaj, sauna, hamam gibi seçenekler ile yenilenmenizi, yoga, meditasyon ve nefes çalışmaları gibi çeşitli pratiklerle tanışmanızı istedik.