Home Office

Kaputaş Apart

Sizleri yaşadığınız şehirden, şehrin karmaşasından uzaklaştırıp, akdenizin en güzel sahil kasabası olan Kaş’ta hem işinizi yönetip hem de ailenizle birlikte güzel zamanlar geçirmeye davet ediyoruz.
Deniz veya kara manzaralı 1+0 stüdyo, 1+1 ve 2+1 seçenekleri arasından size en uygun olanını seçip, çalışma hayatınızı kaşın muhteşem dokusunda renklendirmeniz için, Home Office olarak çalışmaya uygun hale getirdiğimiz apartlarımız sizi bekliyor. Ofis ortamının bütün yeterliliklerine sahip, şık, ferah, kasaba merkezine, plajlara ve alışveriş alanlarına yürüme mesafesinde doğa ve denizle kucak kucağa bir atmosferde bu kışı bizimle birlikte geçirmeye ne dersiniz?

Home Office olarak kurguladığımız apartlarımızda sizler için çalışma masası, yazıcı, hızlı ve kesintisiz internet, dosyalama alanları yaratarak başlangıcı yapmış bulunmaktayız, bütün bunlara ek olarak sizlerin diğer talep ve beklentilerinizi karşılayarak çalışma konforunuzu yükseltme arzusundayız.

Daha fazla bilgi için bizi ziyaret edebilir, telefonla ya da mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.
Tüm dünyada ve ülkemizde yükselen trend Home Office çalışma düzeni. Özellikle dünya çapında yaşanan pandemi, büyük şirketleri home office çalışmaya yönlendirdi.
Home office çalışmaya uygun iş alanlarına örnek;

Web tasarımı
E ticaret
Internet reklamcılığı
muhasebe
Mimarlık

Bu örnekler çoğaltılabilir