Deniz Manzarlı Aile Suiti

Andifli Mah. Arısan Sok. No:20AndifliKaş07580AntalyaTürkiye
€28'dan başlayan

Kalabalık aileler için mükemmel bir seçenek…

Modern ve ferah suitlerimiz misafirlerimizin rahat edebilmesi için tasarlandı. İhtiyaçlarınızı karşılamak adına özenle tasarlanan deniz manzaralı suitlerimizde konforunuz için gerekli olan tüm ayrıcalıklar düşünülmüştür. Deniz manzaralı aile suitimizde bir adet çift kişilik, iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Her detayın göz önünde bulundurulduğu suitimizin büyüklüğü 60 m2’dir.

Deniz manzaralı aile suitimizde tam donanımlı bir mutfak, televizyon, saç kurutma makinası, yağmur duşu, tavan vantilatörü ve klima bulunmaktadır. Ayrıca dışarıya çıkarken özel eşyalarınızı güvenle bırakabilmeniz için emanet kasası da yer almaktadır. Otelimizin her noktasında ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz kablosuz internet bağlantısına odalarımızdan da rahatlıkla erişim sağlanmaktadır.

Resepsiyondan kayıt yaptırarak ücretsiz yoga ve meditasyon derslerine katılabilirsiniz. Yoga ile yeni tanışacaklar için başlangıç seviyesi derslerimiz olduğu gibi, yoga pratiğini sürdürmekte olan misafirlerimiz için de ileri seviye derslerimiz bulunmaktadır. Yine resepsiyondan randevu alarak dilerseniz odanızda, dilerseniz özel salonumuzda klasik masaj, derin doku masajı, aromaterapi masajı ya da medikal masaj yaptırabilirsiniz. Otelimizin misafirlerine özel yapılan anlaşma ile Spa Marin’deki sauna, hamam, kese ve köpük masajı hizmetlerinden de indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Detaylar
5 1 Pool
Alan: 60 m2 Banyo: 1 Otopark: 1 Yapım yılı: 2019
Özellikler

Harita

Add Your Comment