Anasayfa » Tur ve Aktiviteler

Tur ve Aktiviteler

TANDEM PARAGLIDING

Pilot ve yolcuyla yapılan ikili uçuşa tandem uçuş denir. Tandem yamaç paraşütü uçuşu sırasında paraşütün idaresi deneyimli bir pilot tarafından yapılır siz de Tandem pilotunun ön tarafında yolcu pozisyonunda uçar ve bir kuş gibi gökyüzünde süzülmenin tadına varırsınız. Kaş paragliding için Türkiye’deki en iyi lokasyonlardan biridir, Kaş’ın muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebilir, özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.


DALIŞ
Koruma Bölgesi Kaş’ın zengin sualtını, kurs almadan da keşfedebilirsiniz. Öncelikle bir eğitim videosu izleyecek ve eğitmeninizden alacağınız kapsamlı brifing ile sualtına adapte olmanızı sağlayacak teknikleri öğreneceksiniz. Daha sonra Eğitmeniniz ile bire bir, sakin ve berrak bir suda, max. 6 metre derinliğe "Scuba keşif dalışı" yapabilirsiniz.Eğer sertifikalı bir dalıcıysanız da toplam 21 dalış noktasıyla Akdeniz’in en önemli dalış bölgelerinden birisi olan Kaş’ta; kanyon dalışı, batık dalışı, duvar dalışı, mağara dalışı yapma imkanı yakalayabilirsiniz.


DENİZ KANOSU

Günümüzün en ekolojik ulaşım aracı olan deniz kanosu ile, başka yöntemlerle ulaşılamayan ıssız kıyıları keşfedin. Gürültü yok, kirlilik yok, hareket etmek için gereken tek şey kollarınızın gücü, birbirinden güzel koylar arasında tercihinizi yapmak için ise yüreğinizin sesi... Kaş bölgesinin büyüleyici güzellikteki turkuvaz kıyılarını keşfedebileceğiniz günübirlik gezintiler ile koyların rüzgarlardan uzak sakin suları, siz kanocuların keyiflerince vakit geçirmelerine, ıssız koylarda yüzmelerine, güneş banyosu yapmalarına ya da Likya mezarlarını, antik kentleri ve kalıntılarını gezmelerine olanak tanıyacak.

DAĞ BİSİKLETİ

Likya bölgesinin köylerinde, tepelerinde, vadilerinde, ormanlar, antik alanlar ve makiliklerle kaplı güzergahlarda araç destekli günübirlik bisiklet gezileri... İster yeni başlıyor olun, isterseniz profesyonel bir bisikletçi; size uygun bir rota mutlaka var.