Anasayfa » Foto Galeri » Otelimiz

Bu tesise 3. gelisim hersey mukemmeldi. Manzarası zaten muhtesem onun disinda burasi sanki bir apart otel degil insanin evi gibi aradiginiz her turlu konfor var.

Serdar Bey ve eşi

“Otelin konumu çok iyi ,meydana 1 dakikada inebiliyorsunuz, ayrıca muhteşem bir manzaraya sahip, ancak Kaş'taki her yerde olduğu gibi burada da yokuş olduğunu unutmamalı. Gökhan bey, çok nazik ve ilgili bir işletmeci. Sırf arkadaşlarımızla yan yana odalarda kalalım diye bizi upgrade etmesi büyük incelikti. Odalardaki en küçük detaylarda bile kaliteyi hissedebiliyorsunuz, mutfaktaki malzemeler de evinizde kullanmak isteyeceğiniz cinsten :) Kesinlikle tekrar kalmak isterim.
***
This apartment is centrally located and within a minute walking distance to the main square in Kas. It also has a magnificent view from the balcony, but keep in mind that due to its topography Kas has a lot of uphill walks. Gokhan Bey the owner was very kind and attentive , he even upgraded us to the upper floor , just because our friends were staying there. You can feel quality in every little detail in the rooms, even the kitchenware was top notch. I would definitely stay here again.”

Her şey çok güzeldi.
***
Everything was perfect.

orkunka . (TR)